0

ביטוח שוק ההון

July 31st, 2014 / / categories: Uncategorized /

סוכנויות הביטוח וסוכני הביטוח מוכנים לבטח כמעט כל דבר. ענף הביטוח כבר מיתג את עצמו ממזמן כתעשייה שיש לה ממשק עם כל תחום וכל עיסוק ולכן לא צריך להתנצל כאשר מגיעה הצעה לביטוח כל שהוא גם במקומות שלא היו נהוגים עד היום. בדיוק כמו שחברות רכב או נעלי ריצה, עמלות מבוקר עד ערב על הפיתוחים הבאים ועל הכנסת מוצרים חדשים לשוק תחת אותו המותג, גם חברות הביטוח וענף הביטוח באופן כללי, מקדישים מאמצים ומגייסים את מיטב המוחות שעומדים לרשותם על מנת ליצור את המוצר הביטוחי הבא. מעניין ומוזר ככל שיהיה, העיקר שיגדיל את פלח השוק וייצר עוד הכנסות באופן קבוע. בקיצור, כמו כל ענף אחר.

המאמץ הזה לקח את ענף הביטוח למקומוצת מעניינים ורם לפוליסות מאד משונות לצוץ לאוויר העולם. סוכנים וחברות ביטוח התחילו ליצור ממש פוליסות אישיות עבור תחומים חדשים ומצאו את עצמם לומדים אודות ענפי ספורט זניחים, תחביבים משונים וחפצים נדירים שפעם לא היו מתעסקים איתם. זה בטח יותר מעניין מאשר להתעסק בעוד ביטוח חובה או עוד ביטוח צד ג’. לפתע אפשר להתעסק עם ענפי ספורט אגרי, אוספים נדירים, בעלי חיים נדירים, ביטוחי חיים יוצאי דופן ולצערם גם מחלות נדירות ומצבים קליניים שלא עלינו, קיימים וצריך לתת גם להם מענה ותגובה.

הנושא החם החדש בענף הביטוח הוא הנושא של חישוב סיכונים כלכליים. כלומר העיסוק בשוק ההון ובסכנות שהוא טומן בחובו והוא אכן טומן סיכונים גדולים.

, קרמיקה – לפרטים נוספים

Comments are closed.